phone 501 694 091 phonehydrowat@gmail.com

Referencje

Dorota

Błyskawiczna diagnoza usterki. Już w rozmowie telefonicznej wiedział w czym problem. Wcześniej kilku fachowców mówiło, że będę musiała kupić nowy piec. Nie musiałam kupować pieca, ani wymieniać kosztownych elementów. Panu Włodzimierzowi udało się naprawić zepsutą część za przystępną cenę. Polecam. Naprawdę profesjonalizm w każdym calu.

Robert Tychy

Wykonawca, rzemieślnik w najlepszym słowa tego znaczeniu – zleconą naprawę systemu wodnego w mieszkaniu wykonał rzetelnie, przemyślanie i za stosunkowo niewielką opłatą – polecam.

Adam Tychy

Skorzystałem z usług tej firmy i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Świetny kontakt z właścicielem, wycena na maila super, punktualność na plus. Miałem robioną cała kotłownię, wymiana pieca c.o. wymiennika c.w.u., nowy pion wody.To co chciałem zostało wcześniej omówione, fachowo doradzone i oczywiście bardzo dobrze zamontowane. Polecam firmę Hydrowat, jeśli będę potrzebował kiedykolwiek coś zrobić no to tylko Oni!

Adam Bartoszek

Hydrowat – to firma gwarantująca profesjonalne podejście do zadań i staranne wykonanie. Pan Włodzimierz zasługuje na uznanie za swój stosunek do klientów – jest elastyczny i pomocny, z humorem wyjaśni zawiłości rozwiązań a zarazem nie idzie na skróty w proponowaniu materiałów i montażu. Koszt jego prac jest nieco wyższy ale i tak umiarkowany a efekt daje zadowolenie. Nieco płynne są terminy wykonania, ale to ze względu na liczne zlecenia i gotowość przyjazdu w sprawach interwencyjnych lub nagłych potrzeb klientów. Nie unika odpowiedzialności ani konfrontacji z trudnościami (powodowanymi jak u mnie przez inne ekipy na budowie). Montuje również urządzenia elektryczne w wspomagające pracę instalacji wod-kan, c.o. i pomp ciepła. Jest dociekliwy i przewiduje problemy montażowe a dla innych instalatorów – zostawia foto-dokumentację swoich instalacji. W tym względzie to rzadki wzór rzemieślniczej solidności. Polecam pana Włodzimierza jako wykonawcę i serdecznie dziękuję za wykonaną dla mnie pracę.

Dodaj opinię