501 694 091 hydrowat@gmail.com

Nasze referencje

30 Komentarze

 1. Hydrowat – instalacje to firma gwarantująca profesjonalne podejście do zadań i staranne wykonanie. Pan Włodzimierz zasługuje na uznanie za swój stosunek do klientów – jest elastyczny i pomocny, z humorem wyjaśni zawiłości rozwiązań a zarazem nie idzie na skróty w proponowaniu materiałów i montażu. Koszt jego prac jest nieco wyższy ale i tak umiarkowany a efekt daje zadowolenie. Nieco płynne są terminy wykonania, ale to ze względu na liczne zlecenia i gotowość przyjazdu w sprawach interwencyjnych lub nagłych potrzeb klientów. Nie unika odpowiedzialności ani konfrontacji z trudnościami (powodowanymi jak u mnie przez inne ekipy na budowie). Montuje również urządzenia elektryczne w wspomagające pracę instalacji wod-kan, c.o. i pomp ciepła. Jest dociekliwy i przewiduje problemy montażowe a dla innych instalatorów – zostawia foto-dokumentację swoich instalacji. W tym względzie to rzadki wzór rzemieślniczej solidności.
  Polecam pana Włodzimierza jako wykonawcę
  i serdecznie dziękuję za wykonaną dla mnie pracę.
  B. Adam

  Odpowiedz
 2. Szczerze polecam firmę.
  Profesjonalna modernizacja istniejącej instalacji co. Szybko i w dobrej cenie.

  Odpowiedz
 3. Firmę Hydrowat mogę z czystym sumieniem polecić. Problem z piecykiem z c.o został szybko rozwiązany. Pan nie kombinowal i nie naciagal a za to wydaje mi się że dzięki doświadczeniu potrafił od razu wyeliminować problem.

  Odpowiedz
 4. Skorzystałem z usług tej firmy i jestem naprawdę bardzo zadowolony.Świetny kontakt z właścicielem,wycena na maila super,punktualność na plus.Miałem robioną cała kotłownię,wymiana pieca c.o. wymiennika c.w.u.nowy pion wody.To co chciałem zostało wczesniej omówione,fachowo doradzone i oczywiście bardzo dobrze zamontowane.Polecam firmę Hydrowat,jeśli będę potrzebował kiedykolwiek coś zrobić no to tylko Oni!

  Odpowiedz
 5. Profesjonalna i miła obsługa przy pracach z instalacjami gazowymi i hydraulicznymi. Dobra cena. Polecamy

  Odpowiedz
 6. Serdecznie polecamy firmę HYDROWAT – profesjonalne podejście do klienta, fachowo wykonana usługa i co najważniejsze w dobrej cenie. Pozdrawiamy

  Odpowiedz
 7. Wykonawca, rzemieślnik w najlepszym słowa tego znaczeniu – zleconą naprawę systemu wodnego w mieszkaniu wykonał rzetelnie, przemyślanie i za stosunkowo niewielką opłatą – polecam.

  Odpowiedz
 8. Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić usługi Pana Władka! W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć tak uczciwego i doświadczonego fachowca. Mimo braku czasu i natłoku pracy znalazł czas by przyjechać i wyeliminować usterki w piecyku gazowym. Szybko, w miłej atmosferze i naprawdę niedrogo. Na pewno skorzystam ponownie!!! STO PROCENT ZADOWOLENIA. Dziękujemy jeszcze raz!

  Odpowiedz
 9. Numer do Pana Włodzimierza warto sobie zapisać, ja tak zrobiłem po pierwszej wizycie i kiedy potrzebowałem fachowca od piecyka gazowego ponownie prawie po 2 latach, pierwszy telefon wykonałem właśnie do Niego, aby sprawdzić czy jeszcze się tym zajmuje, śmiało mogę polecić

  Odpowiedz
 10. W środku zimy kaloryfery zimne, gwałtowne poszukiwania kogoś kto by temu zaradził. I co? Znalazłam
  firmę „Hydrowat”. Pan Włodzimierz kompetentny, słowny, rzetelny mimo póżnej godziny przyjechał i usunął
  usterkę. Znowu jest mi ciepło i cieszy mnie to,że istnieją jeszcze tacy FACHOWCY. Z całą odpowiedzialnością polecam.

  Odpowiedz
 11. Pełny P R O F E S J O N A L I Z M ! Robota zrobiona szybko, sprawnie, czysto i skutecznie, a co najważniejsze w ludzkich cenach
  Gorąco POLECAM usługi tego FACHOWCA ! Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 12. Namiar otrzymałem od innej osoby i jestem bardzo zadowolony.
  Solidna i fachowa robota.

  Odpowiedz
 13. szybko , profesjonalnie, milo, uczciwie
  Polecam i pozdrawiam

  Odpowiedz
 14. Na firmę P. Włodzimierza trafiłem przypadkiem w internecie bez wcześniejszej analizy opinii, liczyła się przede wszystkim dostępność. Bardzo solidnie wykonana usługa. Godny polecenia fachowiec za elastyczną dyspozycyjność, nie szablonowe podejście do tematu, właściwe doradztwo w szeregu problemach instalacyjnych, odpowiednią cenę do usługi i ostatecznie porządnie przeprowadzoną instalację podlicznika wody. Na pewno skorzystam ponownie z usług P. Włodzimierza i w pełni polecam firmę Hydrowat do rozwiązywania problemów instalacyjnych.

  Odpowiedz
 15. Zleciłem Panu Włodzimerzowi wymianę kotła co wraz z bojlerem,praca przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie.Z czystym sumieniem
  mogę POLECIĆ FIRMĘ HYDROWAT każdemu.

  Odpowiedz
 16. Błyskawiczna diagnoza usterki. Już w rozmowie telefonicznej wiedział w czym problem. Wcześniej kilku fachowców mówiło, że będę musiała kupić nowy piec. Nie musiałam kupować pieca, ani wymieniać kosztownych elementów. Panu Włodzimierzowi udało się naprawić zepsutą część za przystępną cenę. Polecam. Naprawdę profesjonalizm w każdym calu.

  Odpowiedz
 17. Profesjonalna i szybka naprawa. Co więcej mogę powiedzieć. Oby więcej takich fachowców

  Odpowiedz
 18. Witam serdecznie,
  Gorąco POLECAMY Firmę HYDROWAT.COM jesteśmy pod wrażeniem podejściem do klienta oraz szybką i skuteczną naprawą centralnego ogrzewania oraz jego kontrolą i servisem i wytłumaczeniem obsługi skąplikowanego pieca. Jak najbardziej będziemy polecać i jesteśmy bardzo zadowoleni. Szybko, Dobrze, Skutecznie:)
  Pozdrawiamy

  Odpowiedz
 19. Fachowiec – złota rączka-Co dotknie to naprawi:). Szybko, sprawnie, solidnie wykonana praca.. Godny polecenia!

  Odpowiedz
 20. Nagła awarii instalacji wodnej w kuchni-szybka reakcja i sprawne usunięcie usterki, co jest bardzo cenne. Cena przystępna

  Odpowiedz
 21. Korzystałem dzisiaj z usług Pana Włodzimierza , i jestem bardzo zadowolony z solidności i fachowości oraz z ceny za usługę.

  Odpowiedz
 22. Bardzo dobry fachowiec o szerokiej wiedzy,przyjmujący awaryjne wezwania,solidny i dokładny. Polecam – nie zawiedziecie się na pewno.

  Odpowiedz
 23. Fachowa, szybka, kompleksowa obsługa. oprócz naprawy garść porad oraz ogromna dbałość o porządek i posprzątanie stanowiska pracy fachowiec absolutnie godny polecenia!

  Odpowiedz
 24. Staranny i punktualny fachowiec. Prace wykonuje rzetelnie nie pozostawiając po sobie bałaganu. Cena usługi przystępna. Polecam!!!!!

  Odpowiedz
 25. Naprawa została wykonana szybko i profesjonalnie, fachowiec rzetelny i uczciwy a co najważniejsze, cierpliwy , kilkakrotnie przyjeżdżał gratis rozwiać moje wątpliwości związane z konserwacja i naprawa, polecam gorąco.

  Odpowiedz
 26. Bardzo dobry fachowiec. Usterka zlokalizowana bardzo szybko i na drugi dzień usunięta mimo Świąt Bożonarodzeniowych. Cena wykonanej usługi przystępna. Z całym sercem polecam.

  Odpowiedz
 27. Pierwszy raz skorzystałam z oferowanych usług. Mimo soboty Pan Włodzimierz szybko i chętnie dokonał naprawy. Jestem bardzo zadowolona i w przyszłości również nie omieszkam skorzystać z usług oferowanych przez tą firmę.

  Odpowiedz
 28. Do ogrzania pomieszczenia malarni koniecznym było zabudować grzejniki z instalacją c.o. Zgłosiłem telefonicznie taką potrzebę do w/w fachowca: przyjechał na miejsce, dokonał wyliczeń jakie grzejniki są potrzebne do zabudowy, przedstawił kalkulację (e-mail) i wykonał całość zadania. Z wykonanej roboty jako – kierownik budowy – jestem bardzo zadowolony: umówiony czas rozpoczęcia i zakończenia jak w uzgodnieniach, doskonała wiedza fachowa, odbiór robót bez zastrzeżeń, koszt robót bardzo przystępny. Ponadto Pan Włodzimierz wykonał wymianę i zabudowę białego montażu (wod-kan) w pomieszczeniach socjalno -sanitarnych. W tym temacie znów wykazał się swoją staranną fachowością. Takiego wykonawcę mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim chętnym, którzy mają zamiar skorzystać z usług jakie wykonuje Pan Włodzimierz.

  Odpowiedz
 29. Wiele razy korzystałem z usług Pana Włodzimierza. Instalacja wykonana przez tego fachowca sprawuje się znakomicie, bezproblemowo. Tegoroczna zima była sroga lecz nie było żadnych problemów z ogrzaniem domu. Pan Włodzimierz przeprowadzał konserwacje z czego również jestem zadowolony. Kiedy zadzwoniłem z powodu małego przecieku w kuchni to mimo tego, że sprawa nie była pilna przyjechał jeszcze tego samego dnia i usterkę usunął od ręki. Polecam!

  Odpowiedz
 30. Korzystałem z usług już kilka razy, w różnym zakresie. Były to np. montaż kotła i grzejników, konserwacja urządzeń, regulacja układu grzewczego, wykonanie instalacji gazowej, wodnej i kanalizacji. Za każdym razem usługa wykonana na wysokim poziomie i czysto. Polecałem znajomym i również byli zadowoleni. Podsumowując, wykonawca sprawdzony i godny polecenia.

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *